Sklepy internetowe są ważną częścią dzisiejszego cyfrowego świata.

Kupujący mogą wybrać najlepsze oferty i dowiedzieć się o nowych produktach w ciągu kilku sekund. Każdego dnia tysiące klientów korzysta z witryn e-commerce, aby dokonać zakupów online.

Zbudujemy dla Ciebie Twój sklep internetowy.

Budujemy sklepy internetowe i platformy B2BProwadzenie udanego sklepu internetowego wymaga dużo czasu i pieniędzy. Musisz mieć odpowiednie produkty, znaleźć najlepszych dostawców i utrzymywać swoją stronę internetową.  Stworzymy łatwą w użyciu stronę internetową dla Twoich klientów, która pasuje do wizerunku marki i oferuje przyjemne wrażenia z zakupów.

  • Indywidualne i nieszablonowe projekty dostosowane do identyfikacji wizualnej firmy
  • Przygotowanie, uruchomienie, aktualizowanie
  • Optymalizacja i pozycjonowanie SEO
  • Opracowanie regulaminu, polityki prywatności i innych wymaganych dokumentów
  • Integracja z systemami płatniczymi
  • Integracja z firmami kurierskimi
  • Wprowadzanie produktów
  • Platforma Shoper – dostosowanie wyglądu sklepu do identyfikacji wizualnej firmy, poprawa pozycjonowania, rozbudowa funkcjonalności sklepu (m.in. duży slider, video w tle, karuzela logo producentów, lista logotypów producentów, logo producenta na karcie każdego produktu na liście produktów, pełne drzewo kategorii jako menu, logotypy firm przewozowych i systemów płatniczych podczas wyboru dostawy i płatności, mapa Google na stronie głównej, integracja z Facebook), rozbudowa nagłówka strony (np. telefony, e-mail, Facebook)

Stwórz sklep internetowy dla swojej firmy z pomocą naszego zespołu.

Specjalizujemy się w pomaganiu małym i średnim firmom w tworzeniu i zarządzaniu ich obecnością w Internecie. Pomożemy Ci rozpocząć działalność na rynku e-commerce i stworzymy profesjonalną stronę i sklep internetowy dla Twojej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

– Co to jest platforma B2B?
Platforma B2B (Business to Business) to strona internetowa lub aplikacja, która pomaga firmom sprzedawać produkty innym firmom. Może być używany przez firmę do sprzedaży produktów, usług lub czegokolwiek innego, co robi. Rodzaj produktów i usług, które można sprzedawać na platformie B2B, jest bardzo zróżnicowany, ale mogą one obejmować wszystko – od odzieży, zabawek, poprzez materiały budowlane, sprzęt, oprogramowanie, do usług, takich jak doradztwo, szkolenia i wsparcie sprzedaży.

FODOPRESS to opolska agencja marketingowa z ponad 20-letnim doświadczeniem i mocnym portfolio, która oferuje spersonalizowane rozwiązania dla właścicieli firm. Specjalizujemy się w projektowaniu stron internetowych, pozycjonowaniu lokalnym SEO, sklepach internetowych i platformach B2B, aplikacjach mobilnych, social media, filmach promocyjnych i reklamowych, projektach graficznych, wydawnictwach i prasie branżowej. Zapewniamy pełen zakres usług wspomagających rozwój Twojego biznesu – od optymalizacji pod kątem wyszukiwarek do generowania wpisów i postów w mediach społecznościowych. Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu naszego zespołu, zadbamy o wszystkie potrzeby związane z obecnością Twojej firmy w Internecie.

opole seo strony www sklepy agencja reklamowa marketingowa interaktywna cennik tanie tanio opola opolu strzelce opolskie opolska katowice śląskie wrocław