Ecommerce Sklepy online Konin Platformy B2BProwadzenie sklepu internetowego w Koninie to ogromna korzyść dla każdej firmy handlowej, ponieważ pozwala on na zwiększenie zasięgu działania oraz umożliwia kontakt z potencjalnymi klientami z całej Polski. Tworzymy sklepy online Konin dla małych oraz średnich firm, zwracamy szczególną uwagę na ich atrakcyjny wygląd, funkcjonalność, wygodę i bezpieczeństwo. Jesteśmy świadomi, że każdy biznes jest inny, dlatego każdy sklep projektujemy według indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Profesjonalne projektowanie i tworzenie sklepów internetowych w Koninie - rozwiązania e-commerce dla małych i średnich przedsiębiorstw

Oferujemy kompleksowe usługi związane z budową oraz prowadzeniem sklepów internetowych.

Wykonujemy sklepy internetowe Konin dostosowane do potrzeb Twojej firmy.

Dlaczego warto zdecydować się na prowadzenie sklepu internetowego w Koninie?

Jakie korzyści można osiągnąć dzięki sprzedaży poprzez sklep internetowy?

Sklepy internetowe w Koninie - person using laptop computer holding card© rupixen.com / UnsplashJeśli szukasz profesjonalnego projektowania i tworzenia sklepów online w Koninie, to jesteś we właściwym miejscu. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi związane z budową i prowadzeniem sklepów online dla małych i średnich przedsiębiorstw. Nasze rozwiązania e-commerce są dostosowane do potrzeb Twojej firmy, dzięki czemu możesz zwiększyć swoje zyski i zdobyć nowych klientów. Dowiedz się, dlaczego warto zdecydować się na prowadzenie sklepu internetowego oraz jakie korzyści można osiągnąć dzięki sprzedaży poprzez sklep internetowy Konin.

Internet zapewnia poziom łączności, który wcześniej był niewyobrażalny. Dzięki temu firmy handlowe mogą bezpośrednio komunikować się z konsumentami w sposób, który wcześniej nie był możliwy. Sklepy online pozwalają sprzedawcom dotrzeć do szerszej grupy odbiorców, niż w przypadku tradycyjnych sklepów. Ponadto, internetowe sklepy dają możliwość dostosowania oferty do konkretnych potrzeb indywidualnych klientów.

Jest wiele powodów, dla których warto prowadzić sklep internetowy w Koninie. Jest to świetny sposób na dotarcie do globalnej grupy odbiorców, sklep działa non-stop, a jego utrzymanie jest stosunkowo tanie. Kupujący mogą wybierać ze sklepów online najlepsze oferty i dowiadywać się o nowych produktach w ciągu kilku sekund. Każdego dnia tysiące klientów korzysta ze internetowych witryn e-commerce, aby dokonać zakupów online.

Prowadzenie sklepu internetowego w Koninie może przynieść wiele korzyści, takich jak:

 • Szeroki zasięg: Sklep internetowy jest dostępny dla klientów z całego kraju, a nawet z całego świata. Dzięki temu możliwe jest dotarcie do szerszego grona odbiorców i zwiększenie sprzedaży.
 • Oszczędność czasu i pieniędzy: Prowadzenie sklepu internetowego pozwala zaoszczędzić na kosztach utrzymania stacjonarnego sklepu, takich jak wynajem lokalu, wydatki na ogrzewanie, klimatyzację i oświetlenie. Sklep internetowy działa całą dobę, co oznacza, że klienci mogą dokonywać zakupów o dowolnej porze, bez konieczności wychodzenia z domu.
 • Możliwość personalizacji: Sklep internetowy pozwala na dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb klientów, np. poprzez wyświetlanie produktów dopasowanych do historii zakupów klienta lub rekomendacje produktów podobnych do tych, które klient już kupił.
 • Łatwe zarządzanie: Prowadzenie sklepu internetowego wymaga odpowiedniego oprogramowania, które umożliwia łatwe zarządzanie zamówieniami, magazynem, dostawami i płatnościami. Dzięki temu można szybko reagować na zmieniające się potrzeby klientów i zapewnić im wysoki poziom obsługi.
 • Możliwość prowadzenia dodatkowych działań marketingowych: Sklep internetowy umożliwia prowadzenie różnorodnych działań marketingowych, takich jak programy lojalnościowe, konkursy, rabaty i promocje, co pozwala zwiększyć sprzedaż i zaangażowanie klientów.

Istnieje wiele korzyści, które można uzyskać poprzez sprzedaż za pośrednictwem sklepu internetowego. Najbardziej oczywistą korzyścią jest to, że można dotrzeć do znacznie szerszej grupy odbiorców niż w przypadku sklepu stacjonarnego. Sklep internetowy Konin może być otwarty 24/7, co oznacza, że klienci z całego świata mogą uzyskać do niego dostęp w dowolnym momencie. Może to prowadzić do zwiększenia sprzedaży i poszerzenia bazy klientów. Dodatkowo, sklep internetowy może oferować większy poziom wygody dla klientów, ponieważ mogą oni dokonywać zakupów w zaciszu własnego domu. Wreszcie, sklep internetowy może zapewnić bardziej spersonalizowane doświadczenie zakupowe, ponieważ klienci mogą łatwo znaleźć przedmioty, które ich interesują i przeczytać opinie innych klientów przed dokonaniem zakupu. Sklepy online mogą również zaoferować swoim klientom różne udogodnienia, takie jak możliwość śledzenia historii zamówień, listy życzeń oraz preferencje dotyczące wysyłki.

Jeżeli szukasz profesjonalnej agencji, która pomoże Ci rozpocząć działalność w e-commerce, to jesteśmy idealnym wyborem. Zaprojektujemy i uruchomimy dla Ciebie funkcjonalny sklep internetowy, który będzie dostosowany do identyfikacji wizualnej Twojej firmy. Ponieważ stawiamy na kompleksowy i wysoki poziom obsługi Klienta, oferujemy również pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach, dzięki czemu Twoi klienci będą mogli łatwo znaleźć stronę internetową Twojego sklepu.

Sklepy internetowe w Koninie - a traffic light with a street sign hanging from it's side© Mark König / UnsplashNie tylko tworzymy sklepy online Konin – nasza oferta obejmuje kompletne rozwiązania, które pomogą Ci prowadzić Twój biznes w Koninie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji podczas całego procesu tworzenia witryny e-commerce: od zaprojektowania jej odpowiedniego wyglądu, przez zapewnienie dobrego działania, aż po zapewnienie bezpieczeństwa. Pomożemy Ci we wszystkim, od projektu strony internetowej, po obsługę systemu CMS sklepu i marketing.

Naszym zadaniem jest sprawić, abyś dobrze wyglądał w sieci. Bez względu na to, na jakim etapie doświadczenia i rozwoju e-commerce jesteś, w naszej firmie mamy dla Ciebie rozwiązanie. Pomożemy Ci stworzyć stronę internetową sklepu, zoptymalizować ją pod kątem wyszukiwarek i zarabiać na niej dzięki rozwiązaniom e-commerce. Naszym celem jest dostarczenie Twoim klientom doświadczenia zakupowego, z którego możesz być dumny. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania, które ułatwią Ci prowadzenie biznesu w e-commerce. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy pomóc Ci w uruchomieniu sklepu internetowego w Koninie.

Zaprojektujemy dla Ciebie Twój sklep internetowy Konin.

Prowadzenie udanego sklepu internetowego wymaga nie tylko dużo czasu i pieniędzy, ale również wiedzy i doświadczenia. Musisz mieć odpowiednie produkty, znaleźć najlepszych dostawców oraz dbać o prowadzenie Twojej strony internetowej. My stworzymy dla Ciebie łatwą w użyciu platformę handlu internetowego dostosowaną do Twoich oczekiwań i potrzeb, która pasuje do wizerunku marki i oferuje przyjemne wrażenia z zakupów.

Jakie usługi możemy zaoferować w zakresie tworzenia i obsługi sklepów online Konin?

 1. Tworzymy nowoczesne i responsywne sklepy online Konin
 2. Indywidualne i nieszablonowe projekty, dostosowane do identyfikacji wizualnej firmy
 3. Projektowanie, uruchomienie, aktualizowanie strony internetowej sklepu
 4. Unikalne, atrakcyjne projekty graficzne
 5. Domena, certyfikat SSL i hosting
 6. Optymalizacja strony www sklepu i pozycjonowanie SEO
 7. Pozycjonowanie lokalne w Koninie i pozycjonowanie krajowe
 8. Opracowanie wymaganych dokumentów sklepu (m.in. regulamin sklepu i przetwarzania danych, polityka prywatności i plików cookies, formularz odstąpienia od umowy)
 9. Integracja z systemami płatniczymi
 10. Integracja z firmami kurierskimi
 11. Asortyment i cennik sklepu – wprowadzanie produktów do CMS nowego sklepu
 12. Sklepy oparte na WooCommerce – tworzenie oraz rozbudowa funkcjonalności
 13. Platforma Shoper – dostosowanie wyglądu do identyfikacji wizualnej firmy, poprawa pozycjonowania, rozbudowa funkcjonalności (m.in. duży slider, video w tle, karuzela logo producentów, lista logotypów producentów, logo producenta na karcie każdego produktu na liście produktów, pełne drzewo kategorii jako menu, logotypy firm przewozowych i systemów płatniczych podczas wyboru dostawy i płatności, interaktywna mapa Google na stronie głównej, integracja z Facebook), rozbudowa nagłówka strony (np. telefony, e-mail, Facebook)
 14. Wdrażamy integracje Sklep Facebook, Zakupy Google
 15. Pomoc i wsparcie techniczne
 16. Kampanie reklamowe w sieciach Facebook i Google

Stwórz sklep internetowy dla swojej firmy i zacznij zarabiać w Internecie.

Sklepy internetowe w Koninie - person holding cardboard box on table© Bench Accounting / UnsplashNasza agencja specjalizuje się w pomaganiu małym i średnim firmom w tworzeniu i zarządzaniu ich obecnością w Internecie. Pomożemy Ci rozpocząć działalność na rynku e-commerce – stworzymy profesjonalny, funkcjonalny sklep internetowy dla Twojej firmy i Twoich zadowolonych klientów. Zapewniamy też wsparcie w zakresie pozycjonowania i marketingu internetowego.

Sklepy online Konin to świetne rozwiązanie dla firm, które chcą rozszerzyć swoją działalność i dotrzeć do większej liczby klientów nie tylko w Koninie. Możemy zaoferować indywidualny i nieszablonowy projekt sklepu, dostosowany do identyfikacji wizualnej firmy. Projektujemy, uruchamiamy, aktualizujemy sklep, a także optymalizujemy stronę www sklepu. Ponadto oferujemy lokalne pozycjonowanie w Koninie i pozycjonowanie krajowe. Opracowujemy również wymagane dokumenty (m.in. regulamin, polityka prywatności, formularz odstąpienia od umowy). Integracja z systemami płatniczymi i firmami kurierskimi to dla nas również żaden problem. Zapewniamy też wprowadzanie produktów do CMS sklepu. Wdrażamy integracje sklepu z systemami zewnętrznymi, m.in. Sklep Facebook czy Zakupy Google.

Nasza agencja oferuje projektowanie, uruchamianie i pozycjonowanie sklepów dla firm w Koninie. Jesteśmy profesjonalnym zespołem, który pomoże Ci w każdym etapie tworzenia witryny e-commerce. Projektujemy sklepy online Konin, prowadzimy je, zapewniamy ich bezpieczeństwo i funkcjonalność, dzięki czemu możesz skupić się na prowadzeniu swojego biznesu. Gwarantujemy Ci nasze indywidualne podejście i dedykowane rozwiązania dopasowane do Twoich możliwości i oczekiwań. Oferujemy pełne wsparcie i fachowe doradztwo w znalezieniu rozwiązań najlepiej dostosowanych do potrzeb Twojej firmy.

Najczęściej zadawane pytania o sklepy online Konin

 • – Czy sklep internetowy będzie responsywny i będzie działał na telefonie?

  Oczywiście tak, ponieważ pełna responsywność (czyli automatyczne dostosowanie wyglądu do różnych wielkości ekranu) jest obecnie bezwzględnym warunkiem każdej strony internetowej, w tym strony sklepu internetowego.

  Responsywność strony internetowej to zdolność strony do dostosowania jej układu i treści tak, aby wyglądała dobrze i funkcjonowała dobrze na każdym rozmiarze ekranu – od małego telefonu komórkowego po duży monitor stacjonarny. Strona responsywna będzie miała różne układy dla różnych rozmiarów ekranu, a także zmieni rozmiar i układ treści, aby dopasować się do każdego ekranu. Oznacza to, że strona będzie wyglądać i działać dobrze na każdym urządzeniu.

  Responsywny projekt strony (RWD) jest bardzo ważny, ponieważ zapewnia dostępność strony jak największemu gronu użytkowników, a w przypadku sklepu internetowego – jego potencjalnych klientów.

 • – Czy po zrobieniu nowej strony będziecie ją aktualizować, bo na mojej obecnej stronie nic nie można już zrobić?

  Jednym z najczęstszych pytań, które otrzymujemy jest to, czy będziemy dbać o stronę i aktualizować ją długo po jej uruchomieniu, bo Klient ma złe doświadczenia w tym zakresie.

  Znamy ten problem – około połowa naszych Klientów to firmy, które miały już wcześniej wykonaną stronę, ale w wyniku zaniedbań wykonawcy nie ma już możliwości jej aktualizowania.

  Bardzo często tzw. firmy reklamowe lub agencje reklamowe nie zajmują się tworzeniem stron, a jedynie zlecają wykonanie strony podwykonawcy (zazwyczaj jest to chwilowy stażysta lub tymczasowo dorabiający sobie student). Po upływie krótkiego czasu firmy pośredniczące tracą kontakt z prawdziwym wykonawcą, a Klienta, który zamówił u nich stronę internetową pozostawiają bez dalszej opieki, z nieaktualną i bezużyteczną stroną internetową.

  U nas taka sytuacja jest nie do pomyślenia. Nie jesteśmy agencją reklamową, która dodatkowo przyjmuje wykonanie strony i zleca tę pracę przypadkowej osobie, samemu nie znając się na tworzeniu i prowadzeniu stron czy sklepów.

  Jesteśmy agencją, która specjalizuje się w tworzeniu stron i sklepów internetowych. Każda z naszych stron jest tworzona przez nasz stały zespół, znamy każdy jej element i wiemy o niej wszystko.

  Gwarantujemy, że wykonana u nas strona będzie aktualizowana i bezpiecznie utrzymywana tak długo, jak tylko Klient tego wymaga.

  Zobowiązujemy się do utrzymywania każdej prowadzonej przez nas strony i zapewniamy, że wszelkie konieczne zmiany są wprowadzane na czas.

 • – Co to jest platforma B2B?

  Platforma B2B (Business to Business) to sklep internetowy, który nie jest przeznaczony dla konsumentów, ale dla firm. Jest to strona internetowa lub aplikacja, która pomaga przedsiębiorcom (firmom) sprzedawać produkty innym firmom.

  Platforma to sklep internetowy, który może być używany przez firmę do sprzedaży detalicznej lub hurtowej produktów, usług lub czegokolwiek innego.

  Rodzaj produktów czy usług, które można sprzedawać na platformie B2B, jest bardzo zróżnicowany, ale mogą one obejmować wszystko – od odzieży, zabawek, poprzez materiały budowlane, sprzęt, oprogramowanie, do usług, takich jak doradztwo czy szkolenia dla firm oraz wsparcie sprzedaży.

 • – Jak wygląda obsługa sklepu internetowego, bo nie mam do tego pracowników?

  Obsługa sklepu internetowego jest bardzo prosta i nie wymaga zatrudniania dodatkowych wykwalifikowanych pracowników.

  W sytuacji, kiedy to my zajmujemy się wprowadzeniem produktów i aktualizowaniem cen w sklepie, obsługa sklepu sprowadza się do odczytywania wiadomości wysyłanych przez sklep i nadawania przesyłek do Klientów.

  W każdej wiadomości e-mail informującej o zakupie w sklepie znajdują się szczegółowe informacje o tym, co Klient sklepu zakupił, jaką wybrał formę zapłaty oraz jaki ma być sposób dostawy lub odbioru zamówienia.

Zobacz więcej pytań i odpowiedzi

Oceń ten tekst:
5 / 5 (Ocen 89)

Zagadnienia: Regulamin sklepu w Koninie, Pozycjonowanie sklepów Konin, Logotypy producentów Konin, WooCommerce Konin, Google Merchant Center Konin, Kampanie reklamowe Konin, Zakupy online w Koninie, Optymalizacja sklepów Konin, Sklepy online w Koninie, Social Media Konin, Sklepy internetowe Konin, Sklepy WWW w Koninie, Polityka prywatności w Koninie, Opisy produktów Konin, Zakupy Google Konin, Zdjęcia produktów w Koninie, Platformy B2B w Koninie, Media społecznościowe w Koninie, Shoper w Koninie, E-commerce w Koninie, Sklep Facebook w Koninie

Sprawdź też nasze inne usługi w Koninie

FODOPRESS ★ Profesjonalne sklepy online Konin

Czy szukasz ekspertów od stron internetowych, którzy pomogą Ci rozwijać Twój biznes?

Jesteśmy tutaj, aby zbudować solidne podstawy dla Twojej strategii marketingowej.

Skontaktuj się z nami i umów się na bezpłatną konsultację.

 • Wycena
 • Doradztwo
 • Pomoc i wsparcie techniczne
 • Optymalizacja SEO
 • Responsywny design (RWD)
 • Integracja z social media

696 007 321 biuro@fodopress.pl

Zobacz również naszą ofertę sklepów dla firm w innych miastach

Sklepy internetowe Konin (Wielkopolskie)