Czy sklep internetowy będzie responsywny i będzie działał na telefonie? - text© Ferenc Almasi / Unsplash

Pytania i odpowiedzi

Czy sklep internetowy będzie responsywny i będzie działał na telefonie?

Oczywiście tak, ponieważ pełna responsywność (czyli automatyczne dostosowanie wyglądu do różnych wielkości ekranu) jest obecnie bezwzględnym warunkiem każdej strony internetowej, w tym strony sklepu internetowego.

Responsywność strony internetowej to zdolność strony do dostosowania jej układu i treści tak, aby wyglądała dobrze i funkcjonowała dobrze na każdym rozmiarze ekranu – od małego telefonu komórkowego po duży monitor stacjonarny. Strona responsywna będzie miała różne układy dla różnych rozmiarów ekranu, a także zmieni rozmiar i układ treści, aby dopasować się do każdego ekranu. Oznacza to, że strona będzie wyglądać i działać dobrze na każdym urządzeniu.

Responsywny projekt strony (RWD) jest bardzo ważny, ponieważ zapewnia dostępność strony jak największemu gronu użytkowników, a w przypadku sklepu internetowego – jego potencjalnych klientów.

Oceń ten tekst:
5 / 5 (Ocen 15)

FODOPRESS ★ Sklepy i strony internetowe ★ Pozycjonowanie SEO

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach, zachęcamy do kontaktu z nami. Nasz zespół jest tutaj, aby pomóc Ci rozwinąć Twój biznes i zbudować solidne podstawy dla Twojej strategii marketingowej.

Aby uzyskać bezpłatną konsultację zadzwoń do nas lub napisz - jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

  • Wycena
  • Doradztwo
  • Pomoc i wsparcie techniczne

696 007 321 biuro@fodopress.pl