Największe w Polsce Targi Techniki Rolniczej wracają do swojej tradycyjnej daty. Już 18 marca w Kielcach rusza AGROTECH 2022. Co roku kielecki ośrodek wystawienniczy odwiedzają tysiące uczestników targów z całej Polski.

Informacja dotycząca reklamy w Gazecie Targowej AGROTECH

Od kilkunastu lat Targom towarzyszy również Gazeta Targowa AGROTECH, dostępna przy głównych wejściach na hale wystawiennicze. Jest to okazja dla Państwa firmy do zaprezentowania własnej oferty i szybkiego kontaktu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą promocji i reklamy, wybrania odpowiedniego dla Państwa modułu i odesłania wypełnionego formularza zamówienia. Projektem graficznym zajmiemy się bez dodatkowych opłat.

Zapraszamy do współpracy oraz kontaktu z naszym zespołem redakcyjnym.
696 007 321 redakcja@fodo.pl

Dystrybucja gazety na targach

Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach

Agrotech to najbardziej lubiane targi polskich gospodarzy. W halach wystawienniczych zobaczyć można gamę produktów, niezbędnych do pracy na roli. Krajowi i zagraniczni liderzy branży prezentują najnowszy sprzęt – od bron talerzowych, przez rozrzutniki obornika i przyczepy rolnicze, aż po ciągniki. Dopełnieniem oferty są także dystrybutorzy części do maszyn rolniczych, a także serwisanci sprzętu.

Rolnicy chętnie przyjeżdżają na targi Agrotech, ponieważ to wydarzenie kompleksowe. Wydarzenie to jest nie tylko największą wystawą sprzętu rolniczego, ale także największym wydarzeniem organizowanym w halach w Polsce. W rekordowej edycji z 2019 wzięło udział 750 firm z 25 państw, a cała ekspozycja zajęła powierzchnię 66 tysięcy metrów kwadratowych.
Plakat Targi AGROTECH Kielce 2022

Zobacz poprzednie wydania Gazety Targowej

Oceń ten tekst:
5 / 5 (Ocen 20)

Pojęcia: Prasa, Wystawy, Wydawnictwa targowe, Targi, Gazeta targowa

FODOPRESS ★ Profesjonalne materiały targowe

Czy szukasz ekspertów od stron internetowych, którzy pomogą Ci rozwijać Twój biznes?

Jesteśmy tutaj, aby zbudować solidne podstawy dla Twojej strategii marketingowej.

Skontaktuj się z nami i umów się na bezpłatną konsultację.

  • Wycena
  • Doradztwo
  • Pomoc i wsparcie techniczne
  • Optymalizacja SEO
  • Responsywny design (RWD)
  • Integracja z social media

696 007 321 biuro@fodopress.pl

Gazeta Targowa Kielce