Rolnictwo precyzyjne odgrywa coraz większą rolę w gospodarstwach. Rolnicy coraz częściej szukają pojazdów, urządzeń oraz maszyn autonomicznych, które będą mogły wykonywać pracę samodzielnie. Takie potrzeby i wymagania były mocno reprezentowane podczas ostatniej wystawy rolniczej. Warto zaznaczyć, że nacisk na rozwój nowoczesnych rozwiązań dla rolnictwa zostanie położony podczas kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej Agrotech. Wydarzenie to odbędzie się w dniach od 8 do 10 marca 2024 roku w Targach Kielce i przyciągnie wiele firm zajmujących się produkcją sprzętu dedykowanego dla sektora rolniczego.

Informacja dotycząca reklamy w Gazecie Targowej AGROTECH

Od kilkunastu lat Targom towarzyszy również Gazeta Targowa AGROTECH, dostępna przy głównych wejściach na hale wystawiennicze. Jest to okazja dla Państwa firmy do zaprezentowania własnej oferty i szybkiego kontaktu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą promocji i reklamy, wybrania odpowiedniego dla Państwa modułu i odesłania wypełnionego formularza zamówienia. Projektem graficznym zajmiemy się bez dodatkowych opłat.

Zapraszamy do współpracy oraz kontaktu z naszym zespołem redakcyjnym.
696 007 321 redakcja@fodo.pl

Dystrybucja gazety na targach

Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach

Agrotech to najbardziej lubiane targi polskich gospodarzy. W halach wystawienniczych zobaczyć można gamę produktów, niezbędnych do pracy na roli. Krajowi i zagraniczni liderzy branży prezentują najnowszy sprzęt – od bron talerzowych, przez rozrzutniki obornika i przyczepy rolnicze, aż po ciągniki. Dopełnieniem oferty są także dystrybutorzy części do maszyn rolniczych, a także serwisanci sprzętu.

Rolnicy chętnie przyjeżdżają na targi Agrotech, ponieważ to wydarzenie kompleksowe. Wydarzenie to jest nie tylko największą wystawą sprzętu rolniczego, ale także największym wydarzeniem organizowanym w halach w Polsce. W rekordowej edycji z 2019 wzięło udział 750 firm z 25 państw, a cała ekspozycja zajęła powierzchnię 66 tysięcy metrów kwadratowych.

Zobacz poprzednie wydania Gazety Targowej

Oceń ten tekst:
5 / 5 (Ocen 22)

Tematyka: Wystawy, Prasa, Gazeta targowa, Wydawnictwa targowe, Targi

FODOPRESS ★ Profesjonalne materiały targowe

Czy szukasz ekspertów od stron internetowych, którzy pomogą Ci rozwijać Twój biznes?

Skontaktuj się z nami już teraz i umów się na bezpłatną konsultację, abyśmy mogli lepiej poznać Twoje potrzeby i zaproponować Ci odpowiednie rozwiązania.

Razem możemy zbudować silną obecność online dla Twojego biznesu.

  • Wycena
  • Doradztwo
  • Pomoc i wsparcie techniczne
  • Projektowanie stron i sklepów
  • Tworzenie wartościowych treści
  • Optymalizacja SEO
  • Responsywny design (RWD)
  • Integracja z social media
  • Kampanie reklamowe online

696 007 321 biuro@fodopress.pl

Gazeta Targowa Kielce