Prowadzenie sklepu internetowego w Siemianowicach Śląskich to ogromna korzyść dla każdej firmy handlowej, ponieważ pozwala on na zwiększenie zasięgu działania oraz umożliwia kontakt z potencjalnymi klientami z całej Polski. Projektujemy i tworzymy sklepy internetowe dla małych oraz średnich firm, zwracamy szczególną uwagę na ich atrakcyjny wygląd, funkcjonalność, wygodę i bezpieczeństwo.

Sklepy internetowe są ważną częścią dzisiejszego cyfrowego świata.

Kupujący mogą wybierać ze sklepów internetowych najlepsze oferty i dowiadywać się o nowych produktach w ciągu kilku sekund. Każdego dnia tysiące klientów korzysta ze stron internetowych e-commerce, aby dokonać zakupów online.

Naszym zadaniem jest sprawić, abyś dobrze wyglądał w sieci. Bez względu na to, na jakim etapie doświadczenia i rozwoju e-commerce jesteś, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Pomożemy Ci w stworzyć stronę internetową sklepu, zoptymalizować ją pod kątem wyszukiwarek i zarabiać na niej dzięki rozwiązaniom e-commerce. Naszym celem jest dostarczenie Twoim klientom doświadczenia zakupowego, z którego możesz być dumny.

Nie tylko budujemy sklepy internetowe – oferujemy kompletne rozwiązania, które pomogą Ci prowadzić Twój biznes w Siemianowicach Śląskich. Jesteśmy do Twojej dyspozycji podczas całego procesu tworzenia witryny e-commerce: od zaprojektowania jej odpowiedniego wyglądu, przez zapewnienie dobrego działania, aż po zapewnienie bezpieczeństwa. Pomożemy Ci we wszystkim, od projektu sklepu, po hosting i marketing.

Zaprojektujemy dla Ciebie Twój sklep internetowy w Siemianowicach Śląskich.

Budujemy sklepy i platformy internetowe e-commerceProwadzenie udanego sklepu internetowego wymaga nie tylko dużo czasu i pieniędzy, ale również wiedzy i doświadczenia. Musisz mieć odpowiednie produkty, znaleźć najlepszych dostawców oraz dbać o prowadzenie Twojej strony internetowej. My stworzymy dla Ciebie łatwą w użyciu platformę handlu internetowego dostosowaną do Twoich oczekiwań i potrzeb, która pasuje do wizerunku marki i oferuje przyjemne wrażenia z zakupów.

Jakie usługi możemy zaoferować w zakresie tworzenia i obsługi sklepów internetowych?

Tworzenie sklepów internetowych Siemianowice Śląskie

Indywidualne i nieszablonowe projekty sklepów, dostosowane do identyfikacji wizualnej firmy

Projektowanie, uruchomienie, aktualizowanie sklepu

Atrakcyjne projekty graficzne stron internetowych dla sklepów

Optymalizacja strony www sklepu

Lokalne pozycjonowanie w Siemianowicach Śląskich i pozycjonowanie krajowe

Opracowanie wymaganych dokumentów sklepu (m.in. regulamin, polityka prywatności, formularz odstąpienia od umowy)

Integracja z systemami płatniczymi

Integracja z firmami kurierskimi

Asortyment i cennik sklepu – wprowadzanie produktów do CMS sklepu

Platforma Shoper – dostosowanie wyglądu sklepu do identyfikacji wizualnej firmy, poprawa pozycjonowania, rozbudowa funkcjonalności sklepu (m.in. duży slider, video w tle, karuzela logo producentów, lista logotypów producentów, logo producenta na karcie każdego produktu na liście produktów, pełne drzewo kategorii jako menu, logotypy firm przewozowych i systemów płatniczych podczas wyboru dostawy i płatności, mapa Google na stronie głównej, integracja z Facebook), rozbudowa nagłówka strony (np. telefony, e-mail, Facebook)

Wdrażamy integracje Sklep Facebook, Zakupy Google

Stwórz sklep internetowy dla swojej firmy z pomocą naszego zespołu.

Nasza agencja specjalizuje się w pomaganiu małym i średnim firmom w tworzeniu i zarządzaniu ich obecnością w Internecie. Pomożemy Ci rozpocząć działalność na rynku e-commerce – stworzymy profesjonalny sklep internetowy dla Twojej firmy i Twoich zadowolonych klientów. Gwarantujemy indywidualne podejście i dedykowane rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości.

Najczęściej zadawane pytania

– Co to jest platforma B2B?
Platforma B2B (Business to Business) to sklep internetowy, który nie jest przeznaczony dla konsumentów, ale dla firm. Jest to strona internetowa lub aplikacja, która pomaga przedsiębiorcom (firmom) sprzedawać produkty innym firmom. Platforma to sklep internetowy, który może być używany przez firmę do sprzedaży detalicznej lub hurtowej produktów, usług lub czegokolwiek innego. Rodzaj produktów czy usług, które można sprzedawać na platformie B2B, jest bardzo zróżnicowany, ale mogą one obejmować wszystko – od odzieży, zabawek, poprzez materiały budowlane, sprzęt, oprogramowanie, do usług, takich jak doradztwo czy szkolenia dla firm oraz wsparcie sprzedaży.

FODOPRESS ★ Budowa platform B2B i sklepy internetowe Siemianowice Śląskie

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach, zachęcamy do kontaktu z nami. Nasz zespół jest tutaj, aby pomóc Ci rozwinąć Twój biznes i zbudować solidne podstawy dla Twojej strategii marketingowej.

Aby uzyskać bezpłatną konsultację zadzwoń do nas lub napisz - jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

  • Wycena
  • Doradztwo
  • Wsparcie i pomoc

696 007 321 biuro@fodopress.pl

Zobacz również naszą ofertę sklepów dla firm w innych miastach