Twoja firma potrzebuje nowej strony internetowej?

Strona internetowa musi być wyjątkowa i pokazywać osobowość Twojej firmy. Projektowanie stron internetowych to często ogromna inwestycja czasu i pieniędzy. Jest to również duża część marketingu Twojej firmy lub produktu. Kluczem do upewnienia się, że uzyskasz właściwe wyniki, jest zrozumienie różnych aspektów projektowania stron internetowych.

Projektowanie stron internetowych nie jest tak proste, jak się wydaje. Istnieje wiele różnych czynników, które należy rozważyć przed rozpoczęciem projektowania witryny. Od wyboru odpowiedniego schematu kolorów i motywu, do rodzaju treści na każdej stronie – istnieje wiele rzeczy, które mogą mieć wpływ na to, jak Twoja strona będzie wyglądać i jak funkcjonować.

Możesz zatrudnić firmę budującą strony www, która jedynie powiela gotowe szablony lub możesz zatrudnić nas – agencję, która specjalizuje się w projektowaniu indywidualnych stron internetowych. Tworzymy czyste, profesjonalne i unikalne projekty dopasowane do charakteru i tożsamości wizualnej Twojej firmy. Zapewniamy również integracje z systemami zewnętrznymi, abyś mógł cieszyć się tym, co najlepsze.

Szukasz profesjonalnej i kreatywnej firmy zajmującej się projektowaniem stron internetowych?

Budujemy eleganckie i responsywne strony internetowe wyposażone w nowoczesne rozwiązaniaNasz zespół może pomóc Twojej firmie wyróżnić się wizualnie na konkurencyjnym rynku. Specjalizujemy się w indywidualnych i nieszablonowych projektach, które są dostosowane do unikalnej identyfikacji wizualnej Twojej firmy.

Twoja strona www jest twarzą Twojej firmy. My zadbamy o to, aby strona internetowa działała i prezentowała się tak samo elegancko i nowocześnie jak firma. Projektowanie stron internetowych i marketing pomogą Ci wyróżnić się wśród konkurentów, tworząc atrakcyjną markę i wyraźny wizerunek Twojej firmy. Naszym celem jest zapewnienie firmom naszych Klientów najlepszej możliwej obecności w sieci.

 • Wykonujemy indywidualne i nieszablonowe projekty stron www, dostosowane do identyfikacji wizualnej firmy lub projektu Klienta
 • Strony typu one-page, portale dla gazet i czasopism, strony z ofertami i wyszukiwarkami dla agencji pracy, sklepy, blogi
 • Wdrażamy integracje z systemami zewnętrznymi – m.in. Facebook LikeBox, Opinie Google i Recenzje Facebook, interaktywne katalogi, cenniki, foldery, czaty i systemy callback
 • Wstawiamy galerie fotografii, slidery, karuzele, logotypy klientów/partnerów, interaktywne mapy, filmy video
 • Aktualizacja przez Facebook – wpisy z Facebook automatycznie pobierane i wyświetlane jako aktualności na stronie
 • Wstawiamy formularze kontaktowe, zgłoszeniowe, ankiety – wraz z wymaganymi regulaminami i zgodami na przetwarzanie danych
 • Opracowujemy polityki prywatności, regulaminy przetwarzania i ochrony danych osobowych (RODO), regulaminy sklepów, regulaminy konkursów
 • Utrzymywanie, optymalizacja i aktualizowanie stron internetowych
 • Wprowadzanie kolejnych wersji językowych
 • Optymalizacja pod kątem SEO, wyszukiwarek i ukierunkowanego ruchu
 • WordPress – naprawa, aktualizacja, optymalizacja, rozbudowa i dodawanie nowych funkcjonalności, poprawa responsywności, szybkości i pozycjonowania, dostosowywanie wyglądu wtyczek i szablonów, tłumaczenie wtyczek i szablonów, kopie zapasowe i migracja stron
 • Audyt zgodności strony z wytycznymi WCAG 2.1 – analiza techniczna i sprawdzenie stanu dostępności cyfrowej zawartości witryny

Uwielbiamy tworzyć strony internetowe, aby pomagać ludziom w rozpowszechnianiu ich pomysłów.

W celu stworzenia strony internetowej zaczynamy od pomysłu Klienta, który pomoże mu w prowadzeniu biznesu. Następnie bierzemy ten wstępny pomysł i tworzymy dla niego projekt niestandardowy.

Współpracujemy z naszym Klientem, aby zaprojektować unikalną i wyróżniającą się stronę internetową. Stawiamy na specyficzną, unikalną identyfikację wizualną firmy Klienta, dostosowaną do jego potrzeb. Opracowane przez nas strony są łatwe do zrozumienia i nawigacji. Zapewniamy personalizację, doradztwo i wsparcie.

Szukasz indywidualnego i nieszablonowego projektu strony internetowej?

Jesteśmy idealnym wyborem. Specjalizujemy się w tworzeniu unikalnych projektów stron www, które są dopasowane do identyfikacji wizualnej firmy Klienta. Zapewniamy również integrację z innymi systemami. Projektujemy wysokiej jakości witryny internetowe dla małych i średnich firm, koncentrując się na tworzeniu interaktywnych i w pełni responsywnych stron www opartych na połączeniu treści i rozwiązań technicznych. Naszym celem jest tworzenie świetnie wyglądających i użytecznych stron internetowych, które są funkcjonalne, łatwe w użyciu i przystępne dla każdego.

We współczesnym świecie web designu, brandingu i marketingu nie ma czegoś takiego jak tania i prosta strona internetowa. Strona internetowa musi być skuteczna, godna uwagi Klienta i ma sprawić, że odwiedzający stronę będzie chciał kupić Twój produkt lub usługę. Mając to na uwadze, oferujemy wysokiej jakości obecność online.

Pomożemy Ci stworzyć idealną stronę internetową, która pasuje do Twojej marki. Jesteśmy zaufanym partnerem i za każdym razem otrzymasz gwarantowaną jakość pracy.

Najczęściej zadawane pytania

– Co to jest responsywna strona internetowa (RWD)?
Strona responsywna to strona, która reaguje na rozmiar ekranu użytkownika i jest przeznaczona do przeglądania zarówno na ekranach komputerów, jaki i na wszystkich typach urządzeń mobilnych lub telefonów komórkowych. Strona responsywna zmienia się i dostosowuje swój wygląd do szerokości oraz orientacji ekranu, na którym jest wyświetlana. Responsywność strony internetowej jest bezwzględną koniecznością, ponieważ Internet jest obecnie częściej przeglądany na ekranach telefonów, niż na ekranach komputerów.

FODOPRESS to opolska agencja marketingowa z ponad 20-letnim doświadczeniem i mocnym portfolio, która oferuje spersonalizowane rozwiązania dla właścicieli firm. Specjalizujemy się w projektowaniu stron internetowych, pozycjonowaniu lokalnym SEO, sklepach internetowych i platformach B2B, aplikacjach mobilnych, social media, filmach promocyjnych i reklamowych, projektach graficznych, wydawnictwach i prasie branżowej. Zapewniamy pełen zakres usług wspomagających rozwój Twojego biznesu – od optymalizacji pod kątem wyszukiwarek do generowania wpisów i postów w mediach społecznościowych. Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu naszego zespołu, zadbamy o wszystkie potrzeby związane z obecnością Twojej firmy w Internecie.

opole seo strony www sklepy agencja reklamowa marketingowa interaktywna cennik tanie tanio opola opolu strzelce opolskie opolska katowice śląskie wrocław