Pytania i odpowiedzi

Czy na mojej stronie można zamieścić mapę Google pokazującą lokalizację firmy?

Oczywiście, że tak – każda firma prowadząca działalność stacjonarnie (czy to zakład usługowy, czy sklep lub producent), pod konkretnym adresem, powinna mieć na swojej stronie mapę, ułatwiającą Klientom dotarcie do niej.

Mapa Google na stronie internetowej

Mapy Google to internetowa usługa mapowa opracowana przez firmę Google. Oferuje ona zdjęcia satelitarne, mapy ulic, 360-stopniowe panoramiczne widoki ulic (Street View), warunki ruchu drogowego w czasie rzeczywistym (Google Traffic) oraz planowanie tras podczas podróży pieszo, samochodem, rowerem lub transportem publicznym.

Interaktywna mapa wskazująca lokalizację firmy to doskonały sposób na ulepszenie firmowej strony internetowej i przyciągnięcie większej liczby odwiedzających. Mapy Google to potężne narzędzie, które może pomóc poprawić widoczność witryny i przyciągnąć więcej klientów. Dzięki mapie odwiedzający Twoją witrynę będą mogli łatwiej znaleźć lokal firmy i szybciej się do niego dostać.

Przykładowa mapa Google:

Oceń ten tekst:
5 / 5 (Ocen 10)

FODOPRESS ★ Sklepy i strony internetowe ★ Pozycjonowanie SEO

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach, zachęcamy do kontaktu z nami. Nasz zespół jest tutaj, aby pomóc Ci rozwinąć Twój biznes i zbudować solidne podstawy dla Twojej strategii marketingowej.

Aby uzyskać bezpłatną konsultację zadzwoń do nas lub napisz - jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

  • Wycena
  • Doradztwo
  • Pomoc i wsparcie techniczne

696 007 321 biuro@fodopress.pl