Pytania i odpowiedzi

Czy po uruchomieniu nowej strony będziecie ją aktualizować, bo przy mojej poprzedniej stronie już po roku nie było kontaktu z wykonawcą?

Jednym z najczęstszych pytań, które otrzymujemy jest to, czy będziemy dbać o stronę i aktualizować ją po jej uruchomieniu, bo Klient ma złe doświadczenia w tym zakresie.

Znamy ten problem – około połowa naszych Klientów to firmy, które miały już wcześniej wykonaną stronę, ale w wyniku zaniedbań wykonawcy nie mogą jej zaktualizować lub wprowadzić niezbędnych zmian.

Często firmy reklamowe zlecają wykonanie strony podwykonawcy (zazwyczaj jest to stażysta lub dorabiający sobie student), po czym tracą z nim kontakt i zostawiają Klienta z bezużyteczną, nieaktualizowaną stroną.

U nas taka sytuacja jest nie do pomyślenia. Nie jesteśmy agencją reklamową, która dodatkowo przyjmuje wykonanie strony i zleca tę pracę przypadkowej osobie, samemu nie znając się na tworzeniu stron.

Jesteśmy agencją, która specjalizuje się w tworzeniu stron i sklepów internetowych. Każda z naszych stron jest tworzona przez nasz stały zespół, znamy każdy jej element i wiemy o niej wszystko.

Gwarantujemy, że wykonana u nas strona będzie aktualizowana i bezpiecznie utrzymywana tak długo, jak tylko Klient tego wymaga.

Zobowiązujemy się do utrzymywania każdej prowadzonej przez nas strony i zapewniamy, że wszelkie konieczne zmiany są wprowadzane na czas.

Oceń ten tekst:
5 / 5 (Ocen 13)

FODOPRESS ★ Sklepy i strony internetowe ★ Pozycjonowanie SEO

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach, zachęcamy do kontaktu z nami. Nasz zespół jest tutaj, aby pomóc Ci rozwinąć Twój biznes i zbudować solidne podstawy dla Twojej strategii marketingowej.

Aby uzyskać bezpłatną konsultację zadzwoń do nas lub napisz - jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

  • Wycena
  • Doradztwo
  • Pomoc i wsparcie techniczne

696 007 321 biuro@fodopress.pl